WebRes.helga-o.com |
19.05.2024 - ASOM 2024 - ASOM City Race & WRE - Leuven | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
M Open | 9980 m | 0:56:17 | 5'38" | 8. (40) | Omega | ||
18.05.2024 - ASOM 2024 - ASOM Sprint 1 - Leuven | |||||||
M Open | 3760 m | 0:20:30 | 5'27" | 6. (34) | Omega | ||
17.05.2024 - ASOM Prologue - Leuven | |||||||
M Open | 3850 m | 0:25:55 | 6'44" | 8. (18) | Omega | ||
12.05.2024 - Maastricht City Races - Day 2 (WRE) - Maastricht | |||||||
Man Elite | 4100 m | 0:20:16 | 4'57" | 18. (34) | Omega | ||
11.05.2024 - Maastricht City Races - Day 1 - Maastricht oost | |||||||
Man Elite | 5100 m | 0:25:57 | 5'05" | 14. (26) | Omega | ||
05.05.2024 - Nationale Sprint Bree centrum - BREE | |||||||
HE | 2320 m | 0:19:40 | 8'29" | 6. (7) | Omega | ||
01.05.2024 - Tuur Classic - Regionale Balendijk - Balendijk | |||||||
H:04 | 2510 m | 0:59:32 | 23'43" | 2. (5) | Omega | ||
27.04.2024 - HOS 2024-2 - HOS 2 - Hollands veld - Hasselt | |||||||
H:01 | 4310 m | 0:34:04 | 7'54" | 7. (38) | Omega | ||
20.04.2024 - LOS-Michottepark - Michotte Park Leuven | |||||||
H:02 | 2930 m | 0:59:00 | 20'08" | 17. (24) | Indiv. | ||
14.04.2024 - Nationaler Langdistanz - Challenge Oosterlynck - Schlierbach/St.Vith | |||||||
H21 | 11180 m | 365 m | 2:18:36 | 12'24" | 3. (4) | Omega | |
06.04.2024 - Nord #18 - Asty-Moulin - Asty-Moulin | |||||||
Challenge | 3400 m | 150 m | 0:49:02 | 14'25" | 22. (56) | Omega | |
01.04.2024 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:01 | 9230 m | 1:29:36 | 9'42" | 21. (31) | Omega | ||
10.03.2024 - BK Middle - Achel | |||||||
H21 | 5780 m | 0:51:17 | 8'52" | 3. (5) | Omega | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | |||||||
H:Zwart middel | 6180 m | 0:51:00 | 8'15" | 3. (43) | Omega | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | |||||||
H:Zwart middel | 5000 m | 0:45:55 | 9'11" | 3. (26) | Indiv. | ||
21.01.2024 - Regionale 5 couleurs Groenendaal - Groenendaal | |||||||
H:Noir Moyen | 5500 m | 1:05:20 | 11'53" | 14. (24) | Indiv. | ||
11.01.2024 - AOS #1 Edegem - Edegem | |||||||
H:Lang | 4800 m | 0:34:51 | 7'16" | 11. (20) | Antwerp Orienteers | ||
16.12.2023 - GOS Sint-Paulus - Gent | |||||||
H:Course 1 | 4460 m | 0:31:08 | 6'59" | 9. (39) | Indiv. | ||
03.12.2023 - Régionale LOST 10 ans - AmphiO - Louvain-La-Neuve | |||||||
H:Amphi-O Long | 99900 m | 0:26:52 | 0'16" | 27. (99) | Indiv. | ||
03.12.2023 - Régionale 10 ans LOST - Sprint 1 - Louvain-la-Neuve | |||||||
H:Noir Moyen | 2800 m | 0:28:25 | 10'09" | 3. (30) | Indiv. | ||
04.11.2023 - LOS 2023-09 - Schaatsbaan | |||||||
H:02 | 2850 m | 0:27:49 | 9'46" | 2. (25) | Indiv. | ||
03.06.2023 - LOS 2023-05 Toverberg - LOS 2023-05 - Egenhoven | |||||||
H:01 | 5210 m | NCL | Indiv. | ||||
20.05.2023 - LOS 2023-04 - provinciaal domein | |||||||
H:01 | 4660 m | 0:33:44 | 7'14" | 5. (53) | Indiv. |